Yetki Belgesi Temin Ederken Dolandırılmayın

T.C.  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 8 Ocak 2018 tarihli ve 30295 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Yeni “KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ” hükümlerince gerçek ve tüzel kişilerin faaliyet alanlarına uygun yetki belgelerini bulundurmaları zorunludur.

Türkiye Geneli Ticari Yük Taşıma Belgesi (K1) bazı meslektaşlarımız için büyük bir sıkıntı haline gelmesi L1 Yetki Belgesi Temini ile çözüme kavuştu. L1 Belgesine sahip olan bazı firmalar bu sıkıntıda da meslektaşlarımıza destek olurken, bazı firmalar ise meslektaşlarımızın bu sıkıntısından faydalanarak onların emeklerini çalmaktadır. Bu konu ile ilgili birçok şikâyet duymaktayız. Gününden önce belgesi habersiz düşürülerek ceza yiyenleri mi? Ellerindeki irsaliye takipsizliğinden vergi cezası gelip araçları bağlananları mı? parayı yatırıp bir daha adamlara ulaşamayanları mı?

Saymaya kalkarsak eminiz sonu gelmeyecek diyerek piyasada Yetki belgesi kiralarken nelere dikkat etmelisiniz onu araştırdık ve kısa ama basit bir yol bulduk.

L1 belgesi temin etme

Bazı temin edilmiş belgelere büyük lojistik şirketler yük vermemekteler. Bu neden ile temin edeceğiniz yetki belgesini ilk olarak tanıdığınız lojistik şirketlerinden sorgulamalısınız.
Kaliteli bir firma size her yerden referans verebilir. Bu neden ile diğer üyelerini özellikle tanıdığınız size yakın şehirlerden referans vermesini talep edin.
İrsaliye takibi yapıp yapmadıklarını sorun.
Yaptığınız işlem karşılığında fatura alıp alamayacağınızı sorun.
Şubeleri olup olmadığını onlara nasıl kolay ulaşırsınız onun araştırmasını yapın. L1 belgesi temin etme hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz https://www.k1belgesi.net/l1-belgesi-nedir/ bağlantısını ziyaret ediniz.

l1 belgesi kiralama

Biz bütün bu araştırmaları sizin için yaptık. Ve bütün bu kıstasları geçen bir firma ile karşılaştık. Sonuç bizi şaşırtmadı. Sektörün lideri olarak ta sayılan EGE YURT LOJİSTİK size tüm bu imkanları sunuyor.

Call Now ButtonHemen Arayın
× Whatsapp'tan Bilgi Almak İçin Tıklayınız