K1 Belgesi Kiralamada DEV Kampanya

Ege Yurt Lojistik kuruluşlarının 46. Yılı etkinlikleri içerisinde kendilerinden K1 Belgesi kiralayan üyelerine www.k1belgesi.com adresini ziyaret etmeleri durumunda 100 ile 200 TL arası indirimler yapılacağını bildirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Özdemir yaptığı açıklamada “Kökümüz kamyonculuktan gelir ve bize meslektaşlarımızın güvenmesi ile bu kadar büyük bir firma olabildik. Biz bunu hiç unutmadık ve her sene olduğu gibi kuruluşumuzu meslektaşlarımızla kutlamak istiyoruz” dedi.

Bunun Yanısıra lojistik alanında da hizmet veren firma başkanı ÖZDEMİR ” Sektörün içinde bulunduğu durum ortada. Bizlerde yaşadık arkadaşların yaşadığı sıkıntıları. Bu nedenle sadece fiyatta indirime gitmek çözüm olmadığını biliyoruz. Aynı zamanda indirimli fiyatların yanında uygun ödeme koşullarıda sunuyoruz. Firmamız Lojistik, Galeri ve Sigorta hizmetleri vermektedir. Üyelerimizin hepsine bu hizmetleri daha indirimli fiyatlar içinde sunmaktayız. K1 Belgesi Avrupaya uymak için çıkartılmış bir yasadır ve bizim buna saygımız çok ancak sektörü buna hazırlamadan çıkartılan yasalar sektörü zora sokmaktadır” diyerek konuşmasına son verdi.

kiralık k1 belgesi

İzmir, Kayseri, Konya, Diyarbakır, Urfa, Gebze ve Samsun’da şubeleri bulunan Yurt Lojistiği üyelerine sorduğumuzda ise kendilerine duydukları inancı dile getirdiler.

Call Now ButtonHemen Arayın